Sopockie Ladies Night

Środowy wieczór w Sopocie? To oznacza jedno – Ladies Night! Pod tym hasłem odbędzie się najbliższe starcie Atomówek z KSZO Ostrowiec, którego pierwszy gwizdek zabrzmi w sopockiej Hali 100-lecia w środę o godz. 20. By świetna zabawa nie zakończyła się na samym meczu, kibice, którzy zameldują się na trybunach, otrzymają zaproszenia do klubu Ego!

Ladies Night to cykl imprez, który już na stałe wpisał się w harmonogram sopockiego życia nocnego. W środę pod tym hasłem odbędzie się też mecz Atomówek z KSZO Ostrowiec. By w Hali 100-lecia zameldowało się jak najwięcej studentów, którzy wieczorem wyruszą „na Monciak”, promowaniem atomowego Ladies Night zajmą się Magdalena Damaske, Klaudia Kulig i Treflinka! Kapitan Atomówek wraz z libero sopocianek będą zapraszać koleżanki i kolegów z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, natomiast maskotka drużyny studiujących na Uniwersytecie Gdańskim. Zaproszenia będą natomiast w postaci opasek – dokładnie tak jak jest to w przypadku wejściówek na większość imprez.

Z kolei ci, którzy zameldują się w Hali 100-lecia, otrzymają zaproszenia do klubu Ego. Środowe Ladies Night, które odbywa się tam już od lat, to stały punkt imprezowego tygodnia w Trójmieście, wyróżniający się też najlepszą muzyką klubową. Zaproszenia-opaski będą rozdawane pod halą od godz. 19. Miejsce meczu i dalszej imprezy dzieli zaledwie 700m, więc zdecydowanie warto przedłużyć sobie świetną zabawę!

Skomentuj